Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Licht en zwaar door Frits de Lange Geïnspireerd door het thema van de Maand van de Spiritualiteit 2014 (Lichter leven) schreef Frits de Lange Licht en zwaar. Hij gaat in het boek in gesprek met S... »
Het huis op de rots gebouwd door M. Messing In de eerste twee delen over de parabels van Jezus besprak Marcel Messing respectievelijk elf en negen parabels uit canonieke, gnostische en apocriefe teksten, ... »
Het heil is des Heeren door C. Smits Deze bundel over het Bijbelboek Jona bevat vijf niet eerder uitgegeven preken van ds. C. Smits.Thema’s die aan de orde komen zijn:1. Een grote vis door God besc... »
Dierenmanieren door Nora Naber & Saida Franken In ‘Dierenmanieren’ zijn de dieren net als kinderen met hun emoties en hun verlangens. Ze hebben allemaal wel een karaktertrek die ze een beetje in de weg zit. ... »
Zondagsvieringen in het C-jaar door Jos Devijver Deze boeken reiken bouwstenen aan voor de zondagse liturgie. Voor elke zondag van het jaar zijn er ideen voor de homilie enkele gebeden en andere teksten.Enkel ... »
Zoeken naar de dingen die boven zijn door Jan Martijn Abrahamse <p><em>Zoeken naar de dingen die boven zijn</em> van Sake Stoppels, Jan Martijn Abrahamse en Jan Marten Praamsma is een pleidooi voor het liefhebben van de were... »