Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Winter in de bergen door Susan Wiggs Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell.Zo op het eerste gezicht leidt Jenny Majesky een heerlijk leve... »
Zomer aan het meer door Susan Wiggs Na de zoveelste teleurstelling in de liefde heeft het zelfvertrouwen van Olivia Bellamy een knauw gekregen. Het liefst wil ze haar ex, haar ouders en iedereen i... »
Goede hoop door Geertrude Verweij Drie jaar na haar scheiding gaat Karlijn voor het eerst op vakantie.Ze heeft samen met haar nieuwe vriend Rico een georganiseerderondreis door Zuid Afrika geboe... »
Het land van duizend morgens door Lauraine Snelling De belofte van gratis land lokt Roald en Ingeborg Bjorklund in 1880 weg uit hun huis hoog boven defjorden in Noorwegen. Na drie lange jaren sparen en een barre ... »
De verzwegen soldaat door Sylvia Pessireron De verzwegen soldaat is het verhaal van een vader en een dochter, van heimwee en strijdvaardigheid en van loyaliteit en niet nagekomen beloften. De vader is geb... »
Dromen aan zee door Sherryl Woods Abby keert terug naar Chesapeake Shores, en dat heeft verrassende gevolgen! Eigenlijk heeft Abby O'Brien helemaal geen tijd om haar jongste zusje, Jess, voor de... »
De Hemelboom door R.C. Binstock & Edith Pargeter Trilogie over twee vrienden in Groot-Brittannië in de late Middeleeuwen. Beiden beeldhouwers, maar één is de meester. »
Nina & Ruben door Chris van Camp Dubbelleven: hoe het verder ging... Een happy end is een ogenblik van opgelucht ademhalen na veel onzekerheid. Dat uitgelaten gevoel deelden we in de laatste a... »
Ondeelbaar door Kirsten Heitzmann In Ondeelbaar verweerft rasverteller Kristen Heitzmann op knappe wijze verschillende levensgeschiedinissen met elkaar. Hoofdpersonen is politiechef Jonah Westfa... »
Gevarenzone door Kristen Heitzmann Brandweerman Cal Morrison is bang voor vuur. Sinds hij vergeefs<br/>een klein meisje uit een brandend huis probeerde te redden, wordt<br/>hij achtervolgd door angst. Actieve dienst als brandweerman heeft<br/>hij opgeven: hij slijt nu zijn dagen als voorlichtingsclown bij de<br/>afdeling brandpreventie. »