Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Contract 3 Het nieuwe bridgen door J. Barendregt Bridge is een geweldig spel voor alle leeftijden. Jongeren kunnen zich uitleven op de vele nationale en internationale evenementen en kampioenschappen. Senioren... »
Kwartet, Aap - Noot - Mies door Nvt. Leesplankje Kwartet<br/><br/>Kwartetten met de prachtige illustraties van het Leesplankje AAP-NOOT-MIES. Elke afbeelding komt vier keer voor in het spel met een... »
Bridgevaria door E. Hoogenkamp & P. van der Linden »
Fokke & Sukke kwartet door B. Geleijnse, Reid & Van Tol Grappig kwartetspel met de beste Fokke & Sukke-cartoons allertijden! Tien kwartetten met als onderwerpen: eten, werk, studenten, poep, sprookjes, drank, geschie... »