Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dagboeken door Anita Ganeri In Ik schrijf dagboeken leert de lezer wat dagboeken en belevenissen zijn en hoe ze geschreven moeten worden.... »
Instructies door Anita Ganeri In Ik schrijf instructies leert de lezer wat instructies zijn, wat voor instructies er bestaan en hoe ze geschreven moeten worden.... »
Brieven en e-mails door Anita Ganeri In Ik schrijf brieven en e-mails leert de lezer wat brieven zijn, wat voor brieven er bestaan en hoe ze geschreven moeten worden.... »
Gedichten door Anita Ganeri In Ik schrijf gedichten leert de lezer wat de eigenschappen van gedichten zijn, wat voor soorten gedichten er bestaan en hoe ze geschreven moeten worden.... »
Verhalen door Anita Ganeri In Ik schrijf verhalen leert de lezer wat verhalen zijn, wat voor verhalen er bestaan en hoe verhalen moeten worden geschreven en opgebouwd.... »
Verslagen door Anita Ganeri In Ik schrijf verslagen leert de lezer wat verslagen zijn, wat voor verslagen er bestaan en hoe ze geschreven moeten worden.... »
Het grote kidsweek vakantieboek door <h3>Het Grote Kidsweek vakantieboek deel 2 is er!</h3><p><em>Het grote Kidsweek vakantieboek</em> was zo razendsnel uitverkocht dat een vervolg niet kon uitblij... »
Tafelklets! door Michal Janssen Tafelklets! is een kletsboek voor kleine en grote eters (4-99 jaar). Een boek met vragen en opdrachten voor iedereen aan tafel over jouw dag en over het eten op... »