Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kleine Covey door Ben Tiggelaar & Jan Kuipers 'De zeven eigenschappen van effectief leiderschap' van Stephen Covey is al 25 jaar een klassieker. Het is het perfecte boek voor mensen die meer sturing aan hun... »
De winstadviseur door Femke Hogema De financiĆ«le sector ondergaat grote veranderingen. <i>Cloud software, robotic accounting</i> en andere ontwikkelingen nemen een groot deel van het werk van boe... »
The Positive Sum Game door Ann Maes & Herman Toch Een nieuwe generatie 'winnaars' neemt het speelveld over. Het zijn bedrijven, ondernemers en organisaties die schijnbaar moeiteloos talent, aandacht en middelen... »
Mond-tot-mondreclame op gang brengen door Waries B.V. Mond-tot-mondreclame is een van de oudste en meest effectieve vormen van marketing: een aanbeveling van een tevreden klant weegt zwaarder dan de meeste betaalde... »
Het ontwerpboek door Mariel Rondeel Er zijn van die leertrajecten - die blijven je bij. Ze zijn van veel invloed op je persoonlijke ontwikkeling, je vakmanschap, de samenwerking in je team of de ... »
Coachen met collega's door Erik De Haan & Yvonne Burger Het vak coaching doet modieus aan maar heeft al een lange geschiedenis. Uit de klassieke wereld zijn ons prachtige coachinggesprekken overgeleverd, onder meer i... »