Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Karola's Kitchen: het kookboek door Karolien Olaerts Een evenwichtige en gevarieerde maaltijd die makkelijk te bereiden en ook lekker is? Karolien Olaerts bewijst dat het kan. Verse, voedzame en plantaardige ingre... »
Het ijsmachineboek door Rosemary Moon Deze zonovergoten verzameling omvat meer dan 100 recepten voor sorbets, sherbets, gelati, (room)ijs, sauzen en desserts, die zowel met áls zonder machine bereid... »
Eenvoudig en lekker Marokkaans koken door Nadia Paprikas Ga mee op ontdekkingsreis door de Marokkaanse keuken! Nadia Paprikas groeide op in Rabat en leerde al koken van haar moeder toen ze zes jaar was. Met dit boek w... »