Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een emmer kots in de kast door Charlie Paludanus In deze bundel neemt Charlie Paludanus je op openhartige wijze mee in haar 35 meest spraakmakende blogs. Kwetsbare verhalen, verfrissende observaties en wijshed... »
KOFFIEVINGER door Hindrik van der Spoel "In mijn leven heb ik mij lang als een outsider gedragen. Iemand die vooral buiten de maatschappij stond. Dit had alles met autisme te maken waarmee ik in 2014 ... »
Bart Tommelein door Precies anderhalf jaar na zijn besmetting met het coronavirus gaat burgemeester Bart Tommelein in gesprek over lijden en leiderschap en (crisis)management tijde... »
en bedankt! door Anita Witzier Nee, je zult Anita Witzier (1961) niet horen zeggen dat ouder worden een groot feest is. Dat lijf, die overgang, dat geheugen, dat libido … Maar bekijk het eens... »