Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Nooit meer ik door Kim Akkermans Herinner je je nog dat je eerste echte liefde stuk liep?Dat je ruzie had met de belangrijkste persoon ter wereld voor jou?Deze bundel heeft van alles wel iets.G... »
Getijden door Inez van der Linden Deze bundel is uitgegeven als eerbetoon aan mijn liefste man Rick en enigste liefste dochter Jola die altijd met geduld en belangstelling hebben geluisterd naar... »
Ik ben door Inez van der Linden Deze bundel is uitgegeven als eerbetoon aan mijn liefste man Rick en enigste liefste dochter Jola die altijd met geduld en belangstelling hebben geluisterd naar... »
De gedichten en schilderijen van Moncheri 9mijn schat) door Moncheri Deze bundel bevat gedichten en een aantal schilderijen die vanuit haar hart zijn geschreven en gemaakt. Tijdens haar reis naar de hemel op aarde. Deze reis is o... »
Verlangen naar schoonheid door Ger Dijkstal Ger Dijkstal, geboren in Amsterdam 1938.
Al enige jaren bezig met het schrijven van poëzie.
De mooiste gedichten zijn nu gebundeld in deze uitgave.... »