Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



De kleine Multatuli
De kleine Multatuli door David Hollanders & Klaartje Groot
In ‘De kleine Multatuli’ wordt ingegaan op het unieke oeuvre van Multatuli. Zijn opvattingen overreligie, opvoeding, kolonialisme, vrouwenemancipatie, de arbeid... »
 
 
 
 
 

Rondom Reve
Rondom Reve door G. van Bladel
... »
 
 
 
 
 

De zonde van de vrouw
De zonde van de vrouw door Connie Palmen
 »
 
 
 
 
 

Buitenstaanders
Buitenstaanders door John Schoorl
<h3>Dwarsdenker John Schoorl over bekende en onbekende rebellen</h3><p>In de eenentwintigste-eeuwse sleur van alledag is het woord van de dwarsdenker heilig – e... »
 
 
 
 
 

Tirade
Tirade door
 »
 
 
 
 
 

Geen kinderen, wel drie kippen
Geen kinderen, wel drie kippen door Sofie De Moor
<p>Sofie woont met haar partner Wouter in de buik van een huizenrij. Door de dunne muren horen ze wanneer de buurkinderen wakker worden en wanneer ze uitgelaten... »
 
 
 
 
 

Azul 7
Azul 7 door Hennie Jetzes
azul 7 / Scandinavië-nummermet poëzie van Nils Chr. Moe-Repstad (Noorwegen), Marte Huke (Noorwegen), Torgeir Rebolledo Pedersen (Noorwegen), Ulf Karl Olov Nilss... »
 
 
 
 
 

het trage vuur
het trage vuur door
 »
 
 
 
 
 

Bijna niets gebeurt toevallig
Bijna niets gebeurt toevallig door Fanny van de Reijt & Tamar Bot
Bekend van de podcast De mediameiden'Wat kunnen die meiden schrijven. Scherp én grappig.' - Aaf Brandt Corstius'Sappig!' - Paul de Leeuw'Fanny en Tamar kunnen n... »
 
 
 
 
 

 
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });