Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Display Amsterdam - 50 things to do, reisblikje - 1Tx12E door Esther de Beer Amsterdam heeft alles. Van de grachtenpanden en de pracht en praal uit de Gouden Eeuw tot adembenemende top musea en knusse, hippe wijkjes. Maar hoe haal je nu ... »
Voor de liefste mama door Speciaal voor mama.
Van de meeste andere mooie dingen in het leven
zijn er twee of drie, tientallen en honderden.
Talloze rozen, sterren, zonsondergangen,
rege... »
Dwaalgast door Vital Meij Na zijn debuut met de dichtbundel ‘Respijt’ in 2019, publiceerde Vital Meij (1954) in 2020 een tweede bundel getiteld ‘Armslag ‘. In deze derde bundel speelt de... »
Doe elke dag iets samen door Robie Rogge Er zijn twee mensen nodig om te dansen. Of om ruzie te maken, om vrede te stichten en om dit boek in te vullen! Onderzoek en waardeer jouw liefdesrelatie met di... »