Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De gouvernante door Carrie Turansky Voor de liefhebbers van Downton Abbey: maak kennis met de gouvernante van Highland Hall. Engeland, 1911. De 27-jarige Julia Foster keert m... »
Water en vuur door Jody Hedlund De historische roman ‘Water en vuur’ van Jody Hedlund vertelt het verhaal van twee koppige mensen die noodgedwongen samen aan hun toekomst moeten werken.
Nachtblauw door Simone van der Vlugt <p>Het is 1654, en Catrijn besluit na de dood van haar man het dorp te verlaten en naar de stad te trekken. Bij toeval komt ze terecht in de plateelfabriek van ... »
Watervolk door Daniëlle Sier 'De Mythe van het wapen van Volendam.'Noord Holland, tweede helft 15e eeuw, de eerste bewoners hebben zich gevestigd op de dam die later wereldberoemd zal worde... »
Watervolk door Daniëlle Sier 'De Mythe van het wapen van Volendam.'Noord Holland, tweede helft 15e eeuw, de eerste bewoners hebben zich gevestigd op de dam die later wereldberoemd zal worde... »
Uit onverwachte hoek door Stephanie Laurens <strong>Voor fans van Bridgerton</strong>Voor de zussen Heather, Eliza en Angelica Cynster is de liefde niet zonder gevaar...
Roeien naar de Volewijck door Suzanne Wouda Suzanne Wouda schreef met Roeien naar de Volewijck een beeldende historische roman over Amsterdam en Haarlem in de zeventiende eeuw, het Burgerweeshuis en het D... »
De lege stad door Simone van der Vlugt Op 14 mei 1940 wordt Rotterdam getroffen door het zwaarste bombardement dat Nederland heeft gekend. Voor de pasgetrouwde Katja betekent dit het einde van haar o... »