Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dans om het zwarte goud door L. Rood De Amsterdamse Helmi heeft brieven gevonden over Ghana, geschreven door haar bet-, bet-, betovergrootvader. Ze praat erover met Kofi, die uit dat land komt, en met Weston, die vers uit Suriname is aangekomen. Maar Weston lijkt niet zo geïnteresseerd. »
Floor gaat ervoor! door Marjon Hoffman Regel 1: Als iemand jou een geheim vertelt, moet diegene er wel bij zeggen dat het een geheim is.
Floor is terug! Met nieuwe regels waar geen kind omheen kan. ... »
Floris door A. Kruijssen Agave Kruijssen
FLORIS
Vol ridderlijke idealen begint de jonge graaf Floris van Holland aan zijn belangrijkste opdracht: het wreken van zijn beroemde vader, die... »
Laurel (17) is terug op school. Er zijn twee nieuwe studenten: Tamani, de aantrekkelijke schildwacht uit de elfenwereld en Yuki, een geheimzinni... »
Gebroken glas door L. Feijten De winter van 1938 is de koudste sinds mensenheugenis in Aurora Kentucky maar kou bijt minder dan armoede. Op een stuk land op een bevroren helling zorgt Olivia Cross voor haar kleinzoon Willrsquom drijft ze een kwakkelende kruidenierswinkel en tolereert ze Ida die in de schuur woont. »
Crush! door Ellen De Vriend Het dorp Zoutelande ligt aan de Zeeuwse kust, niet ver boven Vlissingen. De tieners Daan en Mikkie, broer en zus, verheugen zich op de zomervakantie die net is ... »
Gebroken door Jennefer Mellink Anna's zestiende verjaardag loopt uit op een ramp. Tijdens haar feest wordt ze verkracht. Ze probeert de dader te vinden, maar iedereen in haar omgeving lijkt v... »
Weg van jou door Emily Hainsworth Viv is Camdens grote liefde.
Viv is voor hem de enige die telt.
Viv is dood.
Maar stel dat Viv, in een andere wereld, nog leeft?
Nestvallers door L. Bate Ik blies de eerste toon de fanfare viel me zachtjes bij.Het was een schreeuw besefte ik terwijl ik de klagende noten blies.Een schreeuw om gehoord te worden. Ee... »