Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pensioen voor de DGA door fiscale (on)mogelijkheden voor het pensioen in eigen beheer... »
Eerder stoppen met werken door E.P.J. Wasch & J.W.S. van Dijk Bijna iedereen geeft aan wel eerder te willen stoppen met werken. Dat dit juist een grote weerslag heeft op de inkomsten uit pensioen voor straks wordt misschie... »
Effectenkoerslijst door leidraad voor de aangifte inkomstenbalasting 2008... »
Pocket echtscheiding door C.H.W. Baelemans & R.C. Dukers De financieel planner, kan van grote waarde zijn voor zijn clienten...... »
Bekentenissen van een doordeweekse econoom door E. De Callatay De financile crisis begrijpen om er lessen uit te trekken Dit boek is geen manifest over een veranderend kapitalisme. Het boek biedt ook geen overzicht van de w... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });