Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Otto groot, Otto klein door Tom Schamp De winnaar van de Boekenpauw 2013 en het Gulden Palet 2013 leert kinderen de tegenstellingen in de felgekleurde wereld van Otto. Groot en klein, dik en dun, hoo... »
Spiekpietje in nood door ThaïS. Vanderheyden De Spiekpietjes nemen afscheid van de Sint en de Pieten. Ze klimmen op de rug van hun mereltje en trekken de wijde wereld in. Maar soms gaat het mis! Een Spiekp... »
Hekselien en de drakentranen door An Melis De maan staat aan de hemel. Hekselien wordt wakker. Het is muisstil in het heksenbos. Slaapt iedereen nog? Ze gaat een kijkje nemen. Alle bezems! De heksen lope... »
Alfie en de verrassing door S. Hughes Alfies overbuurman meneer Kamphuis is dol op zijn kat Roetje en Roetje op hem. Maar Roetje is al oud en op een nacht gaat hij dood. Overbuurman Bart heeft daa... »