Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zo organiseer je een event door Marco Gerritsma & Roel Grit •Geeft een projectmatig stappenplan om zelfstandig een evenement op te zetten en uit te voeren;•biedt achtergrondinformatie voor ervaren en onervaren organisato... »
Managementvaardigheden door Fons Koopmans & Suzan Bosch -Managementvaardigheden die essentieel zijn voor het veranderende werkveld;-veel oefeningen en opdrachten, waarmee de praktisch toepasbare theorie concreet kan ... »
Ondernemingsstrategie door Aswin van Ooijen, Eric Dooms & Sytse Douma •Compleet overzicht van wat een ondernemingsstrategie is en hoe die te bepalen;•praktische uitwerking met een groot aantal Nederlandse praktijkvoorbeelden;•aand... »
Internationaal Ondernemen door Maud Hendrickx & Rhada Jethu-Ramsoedh •Sectorbreed inzetbaar voor studenten die kennismaken met internationaal ondernemen;•aansprekende praktijkkaders en cijfers brengen de wereld van het internatio... »
Basisboek Facility Management door Bernhard Drion & Hester van Sprang -Tot stand gekomen in samenwerking met docenten aan facilitymanagement-opleidingen;-introduceert het facilitaire vakgebied met sprekende voorbeelden uit de prak... »
Informatiemanagement door Roel Grit •Breed overzicht van het vakgebied informatietechnologie en informatiemanagement; •gestructureerd plan en instrumenten voor het aanpakken van IT-projecten; •uit... »
Klant-DNA door Martijn Stuiver & Peter Koning, Klant-DNA staat boordevol praktische tips en handvatten om een klantgerichte cultuur in organisaties continu te verbeteren Klantgericht werken is voor organisat... »
Betekenis & bullshit door Stephan Ummelen <p>Veel bedrijven streven er niet langer naar zoveel mogelijk geld te verdienen. Stuk voor stuk claimen ze gedreven te worden door een maatschappelijke missie. ... »
Positieve organisaties door Robert E. Quinn Overwerkt en onderbenutVeel mensen zijn overwerkt. Ze balanceren op de rand van de uitputting. Dit is een algemeen aanvaard gegeven en tegelijkertijd is er een ... »