Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Trouwen! door M. Caselton ideeen vor de mooiste dag van je leven... »
Wonen als een Parisienne door Ines De La Fressange & Martin Montagut <p>Stijliconen Ines de la Fressange en Marin Montagut delen hun liefde voor interieurs waarin verrassende combinaties van stijlen samengebracht worden tot een h... »
Honderd tinten rood door Robert Vermeer Deze roman is gebaseerd op ware gebeurtenissen, zoals in de inleiding wordt toegelicht.Het betreft de strijd tussen 'goed en kwaad', tus- sen 'fatsoen en ontuch... »
Valentijn - glossy door Ieder jaar op 14 februari verrassen velen van ons hun geliefde met een kaartje, een bos bloemen, of een diner, allemaal in de naam van Sint Valentijn. Maar hoe ... »
Happlify your life door Mariko Naber Happlify is een blije leidraad voor het vinden van een moment van klein geluk, het ontmoeilijken van een snel bestaan en het creƫren van rustmomenten.<br
Met di... »