Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tien voeten door Hennie Portengen Dit zijn belevenissen en ontmoetingen tijdens mijn trektochten door een gedeelte van Nederland met mijn ezeltje Leo, die mijn kampeerspullen draagt en mijn Mec... »
Reismicrobe te pakken? door Stefan Mulders Zowel korte trips als verre reizen binnen en buiten Europa komen in de schijnwerper : raften op de Zambezi en kanoën tussen de briesende nijlpaarden (Zambia), t... »
Klein & Fijn Kamperen door Acsi Genieten op een kleinschalige en rustige camping? De beste kleine, fijne campings vindt u in deze gids. Speciaal voor u geselecteerd op sfeer, omvang en kwalite... »
High Tea in West- en Midden Nederland door Anna Dekker Na het boek 'High Tea in Noordoost Nederland' is de speurtocht naar de echte Engelse tea in dit boek voortgezet in het westen en midden van Nederland. In de pro... »
Op safari door het Krugerpark door Egon Berendsen ‘Op safari door het Krugerpark’ neemt je mee op ontdekkingstocht door het grootste wildpark van Zuid-Afrika. Egon Berendsen vertelt en laat zien wat je op een s... »