Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Simson heeft een geheim door Angelique Bos Spannende en grappige leesboeken.<br/>Zelf lezen. Met illustraties.<br/>Geschikt voor jongens en meiden.<br/>www.aviseriearkmedia.nl<br/><br/>Angelique Bos woon... »
Ester is dapper door Angelique Bos Spannende en grappige leesboeken.<br/>Zelf lezen. Met illustraties.<br/>Geschikt voor jongens en meiden.<br/>www.aviseriearkmedia.nl<br/><br/>Angelique Bos woon... »
Suske & Wiske leren de tafels door Kent jouw kind alle tafels van 1 tot en met 10 al? Als dat zo is, dan kan hij dit spel gemakkelijk winnen. Maar let op: de tegenstander kan misschien net zo goe... »
Suske en Wiske schrijfkaarten door Wil je kind graag nóg beter leren schrijven? Dan zijn deze uitwisbare JuniorSuske & Wiske schrijfkaarten echt iets voor hem. In de doos zitten kleurrijkeletterk... »
Schrijfkaarten door Vindt jouw kind het leuk om te leren schrijven? Dan zijn deze schrijfkaartenmét uitwisbare stift een uitkomst. Samen met Schanulleke oefent je kind volophet sch... »
Hee dit is een top idee door Monique van der Zanden <p>Dit boek gaat over uitvinden.</p> <p>Een mes is top.
Een bal ook.
En een kar.
Wie vond ze uit?
Dat lees je in dit boek!</p><p>Kleuter... »
Het schip van Luun door Annemarie Dragt Nik mist zijn vriend Luun van de maan. Daarom maakt hij een vlieger met de tekst `kom luun' en laat die 's avonds op. Niet lang daarna landt er een ruimtevoertu... »