Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tuf en het beste schoolreisje ooit door Tijs van Marle <p>Wanneer Tuf en haar beste vriend Isidoor de mammoet-bus naar hun schoolreisje hebben gemist, moeten ze alles op alles zetten om Tufs klas in te halen. Hun to... »
De picknick en andere verhalen door Jarvis <p>Ontdek 'Vogel en Beer - De picknick en andere verhalen', vier hartverwarmende verhaaltjes die de sfeer van 'Kikker en Pad' ademen en de kracht van vriendscha... »
Het wilde leven van Billy de hamster door Catharina Valckx <p>Ontdek de uitgebreide Billy-bundel, 'Het wilde leven van Billy de hamster', een heerlijk dikke verzameling van de allerleukste verhalen uit de avontuurlijke ... »
De lijst van Violet Sopjes door David Vlietstra <p>'De lijst van Violet Sopjes' van David Vlietstra is een bijzonder en grappig verhaal over een meisje dat de dingen net een beetje anders doet dan normaal. De... »
Bunnie vs Monkie en de terugkeer van de Lijpe Das door Jamie Smart <p>In het vijfde spannende deel van de Bunnie vs Monkie-serie wordt de chaos in het bos naar een geheel nieuw niveau getild, vol heerlijk onzinnige grappen en s... »
De Vijf zijn iets op het spoor door Enid Blyton Als de Vijf vlak bij Kirrin Baai kamperen, hoort Anne midden in de nacht vreemde geluiden uit een vervallen huis in de buurt komen. Ze is doodsbang dat iemand z... »
Eerste stripmopjes om zelf te lezen (E3) door Beginnende lezertjes zullen zich een breuk lachen met hun favoriete striphelden. De stripmopjes in dit boek zijn geschreven op niveau AVI E3 / AVI 2. De teksten... »
Zomerwoud door Linda Dielemans 7000 jaar geleden. Alja is een trotse jager. Ze heeft de Proeven doorstaan en haar naam gekregen. De volgende ochtend wordt ze wakker van een vreselijk visioen.... »
Geestenkrijger door Linda Dielemans 3500 jaar geleden. Arn is voorbestemd om net als zijn vader later dodenverzorger te worden. Maar wanneer hij een vreselijke fout begaat, brengt Arn zijn familie... »