Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Gedichten door Anita Ganeri In Ik schrijf gedichten leert de lezer wat de eigenschappen van gedichten zijn, wat voor soorten gedichten er bestaan en hoe ze geschreven moeten worden.... »
Instructies door Anita Ganeri In Ik schrijf instructies leert de lezer wat instructies zijn, wat voor instructies er bestaan en hoe ze geschreven moeten worden.... »
Verhalen door Anita Ganeri In Ik schrijf verhalen leert de lezer wat verhalen zijn, wat voor verhalen er bestaan en hoe verhalen moeten worden geschreven en opgebouwd.... »
Brieven en e-mails door Anita Ganeri In Ik schrijf brieven en e-mails leert de lezer wat brieven zijn, wat voor brieven er bestaan en hoe ze geschreven moeten worden.... »
Avontuur in de stad door Lego Leef mee met een spannend avontuur in LEGO City - Avontuur in de stad. In deze dikke box vind je niet alleen een tachtig pagina's dik tellend boek, maar ook bou... »
Speuren in het Dinobos door Bono, Pixie, Grid, Donau en Lulu zijn vijf kleine dino’s. Ze spelen verstoppertje in het dinobos, bouwen hutten en zelfs een kampvuur! Ga jij met de dinosauruss... »
Speuren onder water door Marly en Bob zijn twee kleine schildpadjes. Ze worden geboren op het strand, maar gaan al snel samen op avontuur in de grote zee. Ga je mee? Pak je zaklamp en g... »
Reis, ontdek, leer Nederland door Nadia Fabris Boekje met 32 pagina's en ronde puzzel van 210 stukjes. (70 x 70)... »
Reis, ontdek, leer de Dinosaurussen door Simon Miller Ovale puzzel van 205 stukjes. (70 x 100) plus boekje met 32 pagina's. Interessant en leerzaam.... »
Aan de slag met taal en rekenen door Znu De reeks Oefen je slim is een unieke educatieve reeks die de leergierigheid van kinderen stimuleert. De oefenboeken helpen hen om op een speelse manier de scho... »