Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Accent door Theo Jongedijk Frits Philips en Willem van Lanschot werden in de Tweede Wereldoorlog door de Duitsers stevig te grazen genomen. Toen het vrede was, wisten de twee Brabantse on... »
Puberen als dertiger. door Getty Lenaerts Rita leeft als alleenstaande en heeft één goede vriendin waartegen ze alles kan zeggen. An luistert ook telkens wanneer Rita in de put zit door de enge dromen d... »
Faalangst door Anton Horeweg <p>Faalangst kan een grote invloed hebben op het leren en welzijn van kinderen. Wanneer kinderen bang zijn om te falen, gaan ze minder uitdagingen aan en dat ka... »
Jij bent vertrouwen door Anne Blouw In Jij bent vertrouwen ontdek je dat zelfvertrouwen geen eigenschap is die je hebt, maar iets dat je altijd al bent. Dit boek neemt je mee op een reis van zelfh... »
Humanisme door Daan Bronkhorst <p>Nederland vormde in de zestiende eeuw met Erasmus de bakermat van het humanisme. Daarna is het sterk geëvolueerd, tot het wereldwijd gedeelde gedachtegoed va... »
De kleine Erikson door Wouter van Bergen Ben je rood, geel, groen of blauw? Dominant, Inspirerend, Stabiel of Correct? De DISC-methode is dankzij de mega-bestseller Omringd door idioten van de Zweedse ... »