Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Winnie de Poeh door A.A. Milne <p><strong>Hoera! Winnie de Poeh wordt 100 jaar!
</strong>De populairste en liefste beer ter wereld bestaat in 2026 een eeuw en dat vieren we! De bek... »
De allerleukste kids quiz (8 jaar) door Emma Vanderbeke Een superleuke doos met 50 kleurrijke kaarten waarop meer dan 150 quizvragen staan!
Ze werden speciaal voor kinderen van 8 jaar bedacht en handelen over de... »
Waar woon jij? door Koekoek Kinderboek Wat is een huis? En waar zou jij willen wonen? In een hoekhuis, een flat, een tiny house, een kasteel of misschien wel in een boomhut?In dit vrolijke kinderboek... »
A Queen's Game door Katharine McGee <p>Dompel je onder in de glitter, glamour en geheimen van het Victoriaanse tijdperk! A Queen’s Game, het eerste deel van de duologie A Queen’s Duet, volgt drie ... »
Loverboys door Helen Vreeswijk Loverboys is het verhaal van twee doodgewone meisjes die een ongewone jongen ontmoeten. Mo is knap, spannend en mysterieus. Maar Mo is een loverboy. Hij overlaa... »