Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



Effectief in debat en dialoog
Effectief in debat en dialoog door Peter van der Geer
Effectief In Debat En Dialoog... »
 
 
 
 
 

Issuesmanagement
Issuesmanagement door Ferdinand Helmann & Frank Körver
Organisaties worden regelmatig geconfronteerd met issues die schadelijk kunnen zijn voor bedrijfsvoering en reputatie. Vaak wordt dan pijnlijk duidelijk hoe wei... »
 
 
 
 
 

Bij wijze van spreken
Bij wijze van spreken door Leen Pollefliet
Krachtig en overtuigend mondeling offline én online communiceren kan je echt leren!
Wie mondeling communiceert, heeft slechts één doel: de toehoorder begri... »
 
 
 
 
 

Oogopslag
Oogopslag door Marguerite Duras
 »
 
 
 
 
 

Projectcommunicatie
Projectcommunicatie door G. Kwikkers & J.J. van Hasselt
... »
 
 
 
 
 

Mythe van papier
Mythe van papier door Verkouter
... »
 
 
 
 
 

De kleine Speechen voor Dummies
De kleine Speechen voor Dummies door Fontline & Malcolm Kushner
Heb je geen flauw idee hoe je een sprankelende speech schrijft? Sta je te trillen op je benen als je in het openbaar moet spreken? Die tijden zijn voorbij. Met ... »
 
 
 
 
 

Spreken is zilver. Overtuigen is goud.
Spreken is zilver. Overtuigen is goud. door Marc Wajsberg
Wordt u niet nerveus bij de gedachte dat een journalist u een microfoon of camera voor uw gezicht duwt? Wil u in dergelijke omstandigheden, of in een openbaar d... »
 
 
 
 
 

De communicerende organisatie
De communicerende organisatie door A. Stoter
Voor organisaties is communicatie dé kritische succes- en faalfactor van bedrijfsprocessen, in het bijzonder management- en organisatieveranderingsprocessen. <br/><br/>In de communicerende organisatie staat centraal hoe de kwaliteit van communicatie de effectiviteit van deze processen beïnvloedt. »
 
 
 
 
 

Internet onthoudt alles
Internet onthoudt alles door Clo Willaerts
 »