Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Migratie geeft nieuwe kansen en vaak ook nieuwe problemen. Soms krijgen migranten te maken met moeilijkheden in zichzelf en met anderen, moeilijkheden die te b... »
RET-jezelf door Jan Verhulst verstandig omgaan met problemen. We bepalen voor het grootste gedeelte zelf of en in hoeverre we onder...... »
Dit werkboek sluit aan bij het basisboek Gezinscreatievetherapie van Frans Beelen. Het geeft aan wat therapeuten kunnen doen om ouders te laten ontdekken h... »
Handboek voor Gevoelige Mensen door Wim Kijne Gevoelig zijn is een gave waarvan je plezier kunt hebben, maar waar je ook danig door ontregeld kunt raken.
In dit handboek leer je hoe gevoelens ontstaan, ho... »
Behandeling van de conversiestoornis door F. Moene & M. Rumke Dit is het eerste Nederlandstalige boek over de behandeling van de conversiestoornis. Patiënten met een conversiestoornis hebben verschijnselen of symptomen di... »
Paniekstoornis en agorafobie door B. van Widenfelt & E. de Beurs Een paniekaanval is een plotselinge aanval van extreme angst met een beperkte duur. Tijdens zo"n aanval treden allerlei lichamelijke verschijnselen op, zoals ha... »
ADHD bij vrouwen door K. Nadeau Quinn, p. & Patrick J. Quinn Van grote waarde voor clinici bij het stellen van de diagnose en de behandeling hiervan.Er komen onderwerpen aan bod die specifiek zijn voor vrouwen. Zo bepleit... »