Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De avonturen van Kakker door Philip Walkate Kakker beleeft allerlei avonturen met zusje Anne-Fleur, mama Sophie en papa Robert-Jan. In Amsterdam-Zuid of ’t Gooi, tijdens de skivakantie in Val Thorens of i... »
De Avonturen van Bruz Biliz door Paul Boogers Bruz Biliz is een gedreven speurder.Geen moord is hem te min en de vrouwelijke criminelen in Malaga dragen hem op handen.Een gewapend stuk beton dat hier en daa... »
Hoera geniet van je pensioen door Gerd de Ley Sinds ik met pensioen ben, heb ik minder tijd dan vroeger. Het meest afschuwelijke van de pensioenleeftijd is dat je koffie drinkt in je vrije tijd.... »
111 plekken in haarlem die je gezien moet hebben door Andrew Groeneveld Achter het rimpelloze vernis van de brave museumstad verbergt Haarlem een compleet ander gezicht. Dat van een levendige stad vol verrassingen. Ontmoet exotische... »
poezie album door Jeroen C. Molenaar "Kliere kliere klierePortie pure satireLaag laag laagVoor op de nuchtere maagBaan baan baanOver de leegheid van het bestaanZingen zingen zingenEn andere nuttige... »
Mijn kraambezoek door Debbie van Zomeren-de Jong In dit leuke Kraambezoek Invulboek kunnen persoonlijke wensen en eerste indrukken geschreven worden door het kraambezoek. Ruimte voor 50 gasten. Leuk om later a... »
Geef mij je hand door N. Schild Een bundel gedichtjes, overdenkingen. Het verhaal van een vrouw, moeder, oma. Het verhaal van haar pijn en teleurstelling, haar verdriet, haar strijd en haar kr... »