Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lethe door Arie Van Doorn De fusiegemeente Weddersum is gelegen in het uiterste noorden van Nederland. Weddersum is dunbevolkt, maar redelijk uitgebreid qua oppervlak. Er gebeurt normaal... »
Acheron door Arie Van Doorn Acheron is het vervolg op Lethe, het eerste deel van de serie 'Rivieren van de onderwereld'. Het verleden van de gemiddelde mens kent perioden die te kenschetse... »
Lethe door Arie Van Doorn De fusiegemeente Weddersum is gelegen in het uiterste noorden van Nederland. Weddersum is dunbevolkt, maar redelijk uitgebreid qua oppervlak. Er gebeurt normaal... »
Het web van de keizer door Steve Berry Twee kandidaten strijden om kanselier van Duitsland te worden. Ze liggen op ramkoers en alles draait om de gebeurtenissen van één noodlottige dag: 30 april 1945... »
Rijke mensen sterven niet door Jos Pierreux Een dode migrant heeft een foto in de hand. Op de achterkant staat: 'Rijke mensen sterven niet.' De identificatie verloopt moeizaam. Hoe kwam de man aan zijn ei... »
De waarheid is een leugen door Lisa Van Coillie Zes vreemden met dezelfde bestemming: Tarifa, Cádiz. Op een idyllische plek midden in de natuur staan vier ecolodges op hoge palen. Het doel van de retraite is ... »
De waarheid is een leugen door Lisa Van Coillie Zes vreemden met dezelfde bestemming: Tarifa, Cádiz. Op een idyllischeplek midden in de natuur staan vier ecolodges op hoge palen. Het doelvan de retraite is he... »
Doodsbruid door Unni Lindell <p><strong>Deel 10 van de Cato Isaksen-reeks</strong></p><p><strong>Een psychiatrisch ziekenhuis zou een veilige plek moeten zijn. Dat is alleen niet altijd zo.... »
Duivelskus door Unni Lindell <p><strong>Deel 9 van de Cato Isaksen-reeks</strong></p><p><strong>Hoe gevaarlijk is het om geen perfecte moeder te zijn?</strong></p><p>Vivian Glenne is eind d... »