Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Guatemala - Yucatan - Belize door Trotter Een must voor elke reiziger die Guatemala Yucatan en Belize echt wil beleven die wil weten waar hij wel en niet moet zijn die naast beroemde bezienswaardigheden... »
Compactgids door M. van Soesbergen Saba, Sint Eustatius, Sint Maarten... »
Rumba door H. Billiet Rumba is erotiek beweging ophitsende klank en ritme voortgebracht met het onderlichaam met de keel met handen en voeten of met voorwerpen. Rumba heeft zich ontv... »
Cuba door Paul de Waard Het Caribische eiland Cuba is een schitterend vakantieland met een buitengewoon vriendelijke bevolking. Met zijn levendige cultuur, rijke verleden en uitgestrek... »
Panama door C.P. Baker & National Geographic Great Destinations Central America Panama... »
Te gast in Costa Rica door Ellis Bijlmakers, Kees van Teeffelen & Rik Bulten Toen Christoffel Columbus in 1502 zijn eerste stappen zette op MiddenAmerikaanse bodem noemde hij dit stukje land costa rica rijke kust omdat hij vermoedde da... »