Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Roos en Jacoba door Jessie Kleine Roos, de medicijnvrouw, en Jacoba, de soldaat, zijn twee jonge meiden. Zij worden verliefd op elkaar en beleven vele avonturen in de onrustige en gevaarlijke mi... »
Pinkeltje en de raket door Dick Laan Het is misschien wel het spannendste avontuur van Pinkeltje en Pinkelotje: een reis naar de maan! Enneee...: terug!!!Dick Laan schrikt,Pinkeltje ziet iets raars... »
De waarheid achter de kinderopvang door Maria Rahman Kinderopvang wordt vaak gepresenteerd als veilig, liefdevol en vanzelfsprekend. Ouders vertrouwen erop dat hun kind goed wordt verzorgd, gezien en begrepen. In ... »
De waarheid achter de kinderopvang door Maria Rahman Dit boek werpt een kritische en eerlijke blik op de wereld van de kinderopvang, gezien door de ogen van iemand die jarenlang van binnenuit meekeek. Achter de wa... »
De liefste kusjes zijn voor jou door Harmen van Straaten In dit gezellige prentenboek trekt een bonte stoet mensen aan je voorbij. Ze willen allemaal hetzelfde: een kusje geven én er eentje krijgen. Maar de ene kus is... »