Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Extaze 28 door Zoals in elk nummer wordt ook in dit nummer de inhoud bepaald door essays, gedichten, korte verhalen en beeld en nog uitgebreid met interviews en recensies op h... »
De sprong in het licht door Florette Dijkstra <p>‘Je komt niet alleen alles van de geheimzinnige Marlow Moss te weten, maar ook van degene die haar najaagt. <em>De sprong in het licht </em>is een correctie ... »
De hond en de Duitse ziel door C. Buchwald & Harry Mulisch Geen enkele Nederlandse schrijver heeft zich in zijn werk zo uitvoerig met de Duitse cultuur en vooral de Duitse geschiedenis beziggehouden als Harry Mulisch bi... »
De Muur door Marc Smeets wielertijdschrift voor Nederland en Vlaanderen... »
Moeten wij van elkaar houden door Bas Heijne Gelijkheid, tolerantie, rechtvaardigheid, solidariteit keer op keer worden mensen die deze abstracties hoog in het vaandel hebben staan, ontmaskerd als akelig... »
Siciliaanse brieven door Geerten Meijsing <p>In <em>Siciliaanse brieven</em> ontmoeten we een oudere schrijver die in de nadagen van zijn zelfverkozen ballingschap aan de rand van de beschaving in melan... »
Jihadi John door Robert Verkaik In Jihadi John vertelt de Britse onderzoeksjournalist Robert Verkaik het ontstellende verhaal van Mohammed Emwazi, de beruchte hoofdbeul van IS. Verkaik, de eni... »
Charleston op de vulkaan door Joseph Roth <p>In het voorjaar van 1927 reist Joseph Roth naar Albanië om verslag te doen van de crisis die zich daar afspeelt: het land dreigt te worden geannexeerd door z... »