Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Onze ware kracht door Nina Dien Is het mogelijk onszelf te verlossen van de lasten die we meezeulen? Kunnen wij onszelf bevrijden uit de denkpatronen die ons beperken? Voor Nina Dien is het an... »
Geluksdoeboek door Eva Brobbel Het Geluksdoeboek vertaalt de laatste wetenschappelijke inzichten op het gebied van geluk en mindfulness naar praktische dagelijkse opdrachten, meditaties en sc... »
Wegwijs in het labyrint door LabyrintWerk. nl Wegwijs in het labyrinteen reisgids om thuis te komen Het labyrint heeft één enkel pad dat slingerend naar binnen leidt. Je hoeft slechts het pad te volgen om i... »
Moeiteloos geluk door Alexander Zöllner Iedereen is op zoek naar geluk. Zolang we dat buiten onszelf zoeken, kan geen mens het vinden. Het is echter direct voorhanden als we de aandacht naar binnen ri... »
Soft power en spiritualiteit door Jurjen Wiersma De Duitse Democratische Republiek (Oost-Duitsland) en de Bondsrepubliek (West-Duitsland) herenigden zich In 1989-90. Na twee Grote Oorlogen en een bittere Koude... »
Kaya's Wijsheid door Claire van Winden Met de inspirerende teksten in Kaya's Wijsheid biedt Claire van Winden jou graag een steuntje in de rug. Zij inspireert en motiveert jou om vooral jouw eigen we... »
Liefde van klank door Dhroeh Nankoe & Janayitri Brahmanda De oudste teksten van de wereld zijn gezongen gedichten. Ze gaan over het vinden van geluk en liefde in onszelf, in plaats van in materiële zaken, andere person... »
De nieuwe kleren van het ego door Lotte Cloostermans Hoe zou het zijn als je niet meer verkrampt bij de herinnering aan die keer dat je een blauwtje liep, geen steek in je maag voelt wanneer je collega eerder prom... »
En ze leerden nog lang en gelukkig door Bonnie Bessem Op haar boek ‘Onderweg naar verlichting’ ontving Bonnie veel vragen over de toepassing van de Levensinitiaties in relaties en de opvoeding van kinderen. Veel me... »