Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Leiders van de Gouden Eeuw door G.G. Hellinga In de 17de eeuw ontwikkelde de Republiek der Zeven Verenigde ProvinciĆ«n zich tot de machtigste en meest welvarende natie van de wereld. Nadat het land zich had... »
Sporen van de vaderlandse geschiedenis door B. Stamkot Jaartallen in beeld. In dit boek worden gebeurtenissen uit de vaderlandse geschiedenis onder de aandacht gebracht en in hun historische context geplaatst. SPORE... »
Met ons alles goed door Erik Willems, Fridus Steijlen & Rien Kuyck De manier waarop wij communiceren en de veranderingen daarin gaan zo snel dat het lijkt alsof er in de voorliggende decennia niets is gebeurd op dat gebeid. Nie... »
Synode over de gewetensvrijheid door D.V. Coornhert Een pleidooi voor principiele godsdienstvrijheid, rationele discussie en verdraagzaamheid van de hand van medestander Willem van Oranje waar we in het huidige t... »
Te wapen voor Hitler door F. Plisnier gewapende collaboratie in Franstalig Belgie 1940-1944... »
Congo door G. Vanthemsche In 1885 kaapt Leopold II voor de neus van de internationale grootmachten Congo weg, een land dat rijk is aan grondstoffen. Het is het begin van een veelbewogen ... »
Bestemming New York door H. Top In 1939 wordt de Zaandam, een nieuw lijnschip van de Holland-Amerika Lijn (HAL) in gebruik genomen. De politieke spanningen in Europa zijn al voelbaar en de sch... »