Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Groot door Arthur Dontje <p>Zijn ouders beginnen in de jaren vijftig met Dobla: een groothandel in bakkerijgrondstoffen voor ambachtelijke bakkers in Noord-Holland. Ruim zestig jaar lat... »
Van Zero naar Hero op bol.com door Sander Roex & Tina Gosravani VAN ZERO NAAR HERO OP BOL.COMDat bol.com, het grootste en bekendste online retail platform van Nederland en België, een interessant distributiekanaal is voor re... »
Op koers op karakter door Sylvia Vrugt In ‘Op koers op karakter’ legt ondernemend adviseur Sylvia Vrugt uit hoe het kan dat zelfs wanneer organisaties kiezen wat ze gaan aanpakken, het effect van all... »
Op koers op karakter door Sylvia Vrugt In ‘Op koers op karakter’ legt ondernemend adviseur Sylvia Vrugt uit hoe het kan dat zelfs wanneer organisaties kiezen wat ze gaan aanpakken, het effect van all... »
Paradijsvogels door Eric Kuisch In ‘Paradijsvogels’ legt Eric Kuisch uit waarom leidinggeven aan techexperts een vak apart is. Hun kennis overstijgt vaak die van de leidinggevende zelf en ze h... »
Begin met het waarom door Simon Sinek Organisaties en leiders die zich richten op het Waarom van hun bedrijf zijn succesvoller, invloedrijker en innovatiever. Leiderschapsstijlen kunnen verschillen,... »
Hoe komen ze erop? door Martin Lindstrom In ‘Hoe komen ze erop?’ laat bedrijfscoach Martin Lindstrom zien dat bedrijven vaak zo druk in de weer zijn met bijzaken, dat ze het gezond verstand uit het oog... »
Ter observatie door Kjeld Aij <p>'Waardevolle verbetersuggesties van binnenuit: daar is de zorg bij gebaat.' - Ernst Kuipers, minister van VWS</p><p></p><p>Wie met een helikopterview naar de... »
Het boek voor jonge teamleiders door Jelle van der Lugt Jelle van der Lugt beschrijft in ‘Het boek voor jonge teamleiders’ hoe het was om als 24-jarige teamleider te zijn bij het Vattenfall Solar Team van de TU Delft... »