Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Roast door Robert Feller Deel 4:Vier professionals hebben (delen van) mijn herschreven manuscript gelezen... en vertellen in deze aflevering wat ze ervan vinden. Is het uitgeefwaardig?N... »
Mijn Olympisch Stadion door Bab Barens In een Amsterdams leven dat al ruim zeventig jaar in het teken staat van de sport is het Olympisch Stadion voor de 81-jarige Bab Barens een tweede thuis en een ... »
Leven met een trui aan door Wim Schepens Wat doe je als die sappige grillburger je uitdagend toelacht, terwijl je weet dat de muffe vega variant veel beter is voor het milieu? En ben je bereid om in de... »
Gif in uw voeding door Jan Dries Op de ingrediëntenlijst van zowat alle fabrieksvoeding – van koekjes tot afbakbroodjes, van pudding tot gepelde garnaaltjes - zie je E-nummers staan. Niet minde... »
Van de vrijheid en de Fries door Robert Adjiet De legendarische koning Friso en vrijheidsstrijders Magnus en Grutte Pier vochten voor de Friese vrijheid. Want ‘Leaver dea as slaef’ (Liever dood dan slaaf). D... »
Scharrelaar 10 door Jonathan Franzen, Marcel Haenen & Marja Vuijsje De Scharrelaar viert een jubileum en dat laten we niet ongemerkt voorbijgaan! Deze zomer verschijnt de tiende editie van hét literaire tijdschrift voor vogelaar... »
Zakgids kustvogels door Ger Meesters & Lars Gejl 160 soorten herkennen aan de hand van geluid, silhouet en honderden foto’s. Iedereen die langs de kust wandelt, fietst of met vakantie is, ziet daar veel vogels... »