Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dante Drago en de wraak van Viracocha door Johan Vandevelde <p>De moeder van de twaalfjarige Dante is archeologe. Ze is in het bezit gekomen van een gouden voorwerp van drieduizend jaar oud, dat gevonden werd bij opgravi... »
Roes door Caja Cazemier Het leven is een feestje dat gevierd moet worden, vinden Lola, Yvar en hun vrienden. En dat doen ze dan ook: met drinken, blowen en soms ook met een ballonnetje... »
Juna's geheim door Marlies Vaz Nunes Juna en haar opa 'Gekke Bap' zijn beiden ongelovig. Als dat bekend wordt, kunnen ze zwaar worden gestraft. Bap doet alsof hij gek is en Juna's grote wens is om ... »
Juna's geheim door Marlies Vaz Nunes Juna en haar opa ‘Gekke Bap’ zijn beiden ongelovig. Als dat bekend wordt, kunnen ze zwaar worden gestraft. Bap doet alsof hij gek is en Juna’s grote wens is om ... »
De aanval van het stinkmonster! door Nadia Shireen Er dreigt gevaar! Er loopt een monster rond! Ted, Nikkie, Bibi en de rest van de Grimwoud-bende beginnen aan het grootste avontuur van hun leven: ze moeten hun ... »
De Rode Orde door Mette Van Praag Dairann en Biddulph zijn eindelijk in de hoofdstad aangekomen, maar daar wacht hen een nieuwe taak: de tovenaar Odmatan vraagt hen om samen met de ridder Agripa... »
Het blauwe kristal door Mette Van Praag Het rustige leven van Dairann van Lavór wordt wreed verstoord als soldaten uit het buurland Stradlan uit het niets het kasteel van zijn vader aanvallen. Vlak vo... »
Amalia door Claudia de Breij Hertaling door Jet Doedel. Leeslicht uitgave. Claudia de Breij in gesprek met prinses Amalia,... »
De bouwbaas door Marte Jongbloed Dit dyslexie vriendelijke boek is gemaakt met het dyslexieletter font en maakt het dyslecten makkelijker om te lezen en met minder fouten, met als doel het lees... »
Backpack door Marlies Slegers Dit dyslexie vriendelijke boek is gemaakt met het dyslexieletter font en maakt het dyslecten makkelijker om te lezen en met minder fouten, met als doel het lees... »