Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Anloo door E. van Ginkel Een wandeling door het terrein De Strubben/Kniphorstbos, Drenthe... »
Wijnroutes door Lonely Planet <p>‘Lonely Planet Wijnroutes’<em> </em>bevat 52 gedetailleerde routes naar de interessantste wijnstreken ter wereld. Deze compleet vernieuwde editie voert naar ... »
De mooiste Heuvellandwandelingen door Jo Knubben Het zuidelijkste puntje van Zuid-Limburg is het zuidelijkste puntje van Nederland, het wordt ook wel het Heuvelland genoemd. Het is bij uitstek de streek die wa... »
Portugees door Hoe taalgids & wat <p>Wat & Hoe Taalgids Portugees is de beste tolk voor op reis. Met ruim 4000 woorden en handige zinnen en duidelijke aanwijzingen voor uitspraak kom je altijd u... »
Schat, ik ben ff een rondje wandelen. door In een bescheiden afstand van 40 wandeldagen ligt het 'Barrevoetspad'. Vlak onder onze eigen vertrouwde voeten. Één van de, uit die vele honderden Pelgrimspaden... »