Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De laatste man door Pepijn Keppel Na tien jaar hockey op het allerhoogste niveau stopt Pepijn Keppel plots. Zijn hele puberteit stond in het teken van topsport, er was voorweinig anders ruimte. ... »
De spoken van Jef Geeraerts door E. Vigenon Jef Geeraerts de man en zijn oeuvre. Niet eerder is er een boek verschenen waarin dit fascinerende verhaal tot in de details wordt verteld. Wie is deze schrijve... »
Hemelvaart door Judith Koelemeijer <p>Judith Koelemeijer ontrafelt het dramatische verhaal uit haar jeugd. Zomer 1985. Zes meisjes vieren vakantie op de Griekse eilanden. Ze hebben net eindexamen... »
Ik had me de wereld anders voorgesteld door Anil Ramdas ‘Ik hoefde niet te zijn wie ik al was, ik kon worden wat ik wou.’ In zijn studententijd vond Anil Ramdas dat een bevrijdend inzicht. ‘Doet u mij maar kosmopolie... »
Notre-Dame door Ken Follett <p>Ken Follett is een expert op het gebied van geschiedenis, en kathedralen in het bijzonder.
In april 2019 dreigde de beroemde Parijse kathedraal Notre-Dame v... »
Wandellust door Twan Huys Twan Huys is zijn leven lang al een gepassioneerd wandelaar. Van jongs af aan ging hij met zijn ouders op pad in de heuvels van Zuid-Limburg, op zoek naar zeldz... »
Sonny Boy door Annejet van der Zijl Publiekslieveling Annejet van der Zijl schreef met Sonny Boy het weergaloze verhaal over een Surinaamse student en een Hollandse getrouwde vrouw die samen Joden... »
Melodie door Marijke van Dijk Op het moment dat Mel Martens haar leven na een zwaarongeluk weer wat beter op de rails heeft, ontvangt ze eenbrief uit New York. Haar onbekende grootvader Char... »