Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er is een droom in mij door Maarten Barok <p>Dit is een rijk boek, vol fijngevoelig geformuleerde, sfeervolle gedichten, die thematisch gerangschikt zijn. Maarten Barok, geboren in 1928, heeft zijn hele... »
Intieme conversaties door Theo van Eldik Deze dichtbundel omvat ruim tachtig gedichten, waarvan de meeste hetzelfde hoofdthema hebben: de spanning in relaties. Iedereen kent de dynamiek van relaties. ... »
Een impressie naar verdieping door Els Dorenbos De gedichten in de bundel'Een impressie naar verdieping' zijn een eerbetoon aan de gewone hardwerkende mens in de huidige maatschappij. Daarnaast zijn er onderw... »
Ik wens je veel geluk door Conny Coppen De aard van het wezenlijke is eenvoudig, licht, vriendelijk en stromend. Hiermee in verbinding zijn, voelt als geluk. Kenmerkend voor het ego is dat het gewich... »
Het Blauwe Ei door Geert Otto Nijland Een derde gedeelte van Emily Dickinsons gedichten kent nog geen Nederlandse vertaling. Niettemin zijn er in driekwart eeuw al 20 boeken met vertalingen verschen... »
Avondreizen van muurzweet en parels door Jenny Dejager Avondreizen van muurzweet en parels bestaat uit verhalen in een dichterlijke taal. Die taal verandert van houding elke keer dat ze gelezen of herlezen wordt. Al... »
In een oude schuit door Hans Reddingius Het boek begint met een verzameling korte gedichten naar Japans model: tanka's en haiku's. Daarna volgen korte stukjes proza, gecombineerd met gedichtjes: haibu... »
De gevoelige snaar door Jenny Snoep De gevoelige snaar raakt de lezer op alle juiste plekken en vertelt het verhaal van een depressie. Gevoeligheid, perfectionisme en vooral het besef dat wanneer ... »