Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Religie in conflict door Fred van Iersel, Hessel Zondag & Kees Homan "Verstaat Gij de tekenen des tijds?" Deze vraag van Christus is bijzonder actueel. Hoe begrijpen we de wereld waarin wij leven? De globalisering roept overal te... »
Eindelijk thuis door Henri Nouwen & Irma Dee Eindelijk thuis nu ook verkrijgbaar met nieuwe cd van Irma Dee Muziek is voor Irma Dee altijd meer geweest dan alleen muziek. Het boek Eindelijk Thuis van Henri... »
Geestelijke verzorging bij de krijgsmacht als ambacht door Ger Wildering Deze bundel belicht op exemplarische wijze een aantal methodieken, of werkvormen voor de bijdrage van geestelijk verzorgers aan de morele vorming van militairen... »
En GOD zag dat het heel goed was door “De verhalen van de katholieke LHBT’ers in dit boek zullen je leven veranderen,” verzekert Zuster Jeannine Gramick in haar voorwoord. Je vindt hier 34 persoonli... »
Op weg in vertrouwen door René Stockman Op weg in vertrouwen.<br/>We leven in een boeiende wereld, een snel veranderende wereld, een wereld die vele positieve kanten kent en vele mogelijkheden biedt, ... »
Geborgen in traditie door Antoine Bodar Antoine Bodar beschouwt de rol van traditie in de huidige tijd.Dit is het moment om ons af te vragen in welke traditie we staan en of die wellicht troost in ban... »