Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Thuis in twee landen door Maureen Welscher Steeds meer geadopteerden maken een rootsreis naar hun geboorteland. Om hun land te leren kennen maar vooral om hun biologische familie te ontmoeten. Hoe gaat h... »
Utrecht van Toen door Willem Mulder Herinneringen van een jochie uit een Utrechtse volkswijk. Dit boek voert je terug naar de jaren vijftig en zestig van de vorige eeuw. De verhalen spelen zich af... »
Grote gevoelens door Janny van der Molen <i>Waarom heb ik niet naar mezelf geluisterd in plaats van zomaar achter de anderen aan te lopen?
Mijn moeder rookt best veel. Is de kans dan groter dat ik daar... »