Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
DISPLAY IK WEET EEN MOP! (10X) door Dit moppenboekje is voor kinderen van 6 tot 8 jaar. De moppen zijn gemakkelijk leesbaar en gaan van AVI E3 naar AVI E4.... »
Twee kilo vliegen door Lizzy van Pelt & Netty van Kaathoven Lees en lach! Dit is een boek vol moppen.Moppen om alleen of samen te lezen (theaterlezen).Hoe vaker je oefent, hoe leuker het klinkt!Genoeg geoefend?Kies je pu... »
De grappigste raadsels voor kinderen door Znu Het is groen en houdt van spioneren. Wat is het?<br/>Spionazie!<br/><br/>Wat krijg je als je een koe met een trampoline kruist?<br/>Een milkshake.<br/><br/>Wat ... »
Het superdikke Ketnet moppenboek door Ief Stuyvaert Een heerlijk dik verzamelboek met moppen uit het populaire Ketnetprogramma Lekker windje Lach tot je niet meer bijkomt met dit superdikke verzamelboek, en word ... »
Kidsweek moppenboek door Kidsweek <p>Deel drie in de populairste moppenboekenserie van het land!
De moppenrubriek in <em>Kidsweek</em> is dan ook een van de meest gelezen onderdelen van dez... »
Pinkeltje in de Efteling door Studio Dick Laan <p><strong>Pinkeltje is terug!</strong>
Nadat hij eerder al avonturen beleefde in onder meer Madurodam en Artis, belandt Pinkeltje nu in de Efteling. Hij h... »
Knotsgek moppenboek door Hec Leemans We zijn nog maar net bekomen van de Kampioenenfilm ofer wordt alweer een lachsalvo op ons afgevuurd: een bonteverzameling kakelverse Kampioenenmoppen. Opnieuw w... »
Kidsweek moppenboek door <p>Deel drie in de populairste moppenboekenserie van het land!
De moppenrubriek in <em>Kidsweek</em> is dan ook een van de meest gelezen onderdelen van dez... »