Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn kind heeft DCD door G. Dewitte & P. Calmeyn Heeft je kind problemen met de uitvoering van zijn dagelijkse bezigheden, omdat het motorisch onder het te verwachten niveau zit dat bij zijn leeftijd hoort? Lo... »
Op het schoolplein door H. Buyse, H. Kruijyssen & H. Kruyssen In Op het schoolplein staan de recente ontwikkelingen in de relatie tussen onderwijs en Altra Jeugdzorg in Amsterdam centraal. Een zestal uiteenlopende vormen ... »
Hechtingsstoornissen door N.P. Rygaard Hoe zijn hechtingsstoornissen aan hun symptomen te herkennen? Om welke behandeling vragen hechtingsgestoorde cliënten in de uiteenlopende fasen van persoonlijk... »
In gesprek over leren en didactiek door F. de Kiefte Dit boek is het resultaat van een serie gesprekken over leren en didactiek op zaterdagen in 2004 en 2005. Gesprekken tussen de leden van de Projectgroep Bronnen... »
Zo gaan Sarah en Jerom met elkaar om door M. Schmidt & N. van Kordelaar Nathalie van Kordelaar en Marianne Schmidt hebben beiden ervaring in het geven van sociale vaardigheidstrainingen.Zij merkten dat bij de bestaande methoden de geleerde vaardigheden moeilijk integreerden bij kinderen in een situatie buiten de training. »
Ze doen het voor mij door Flory A. Van Beek & J. Buinink Rowena, Savanna, Roermond. Betreurenswaardige incidenten kleuren het imago van de jeugdzorg. De publieke opinie oordeelt hard en ongenuanceerd. Dat het altijd b... »
Zo gaan Roos en Tom met elkaar door M. Schmidt & N. van Kordelaar Nathalie van Kordelaar en Marianne Schmidt hebben beiden ervaring in het geven van sociale vaardigheidstrainingen.Zij merkten dat bij de bestaande methoden de g... »
Kinderen die wij onderwijzen door S. Isaacs Wat de schrijfster in dit boek aan de lezer aanbiedt, is, kort en eenvoudig gezegd, een praktisch ingestelde psychologie van het schoolkind. Daarbij staat in he... »
Ontwikkelen ingewikkeld? door D. van der Aalsvoort In Ontwikkelen ingewikkeld? staan bijdragen over recente vormen van diagnostiek en behandeling van gedragsproblemen bij jonge kinderen. De auteurs maken duideli... »
Verliefd op internet door J. Pardoen & R. Pijpers Pubers zijn verliefd op internet. Vroeger hingen ze úren aan de telefoon, nu kletsen ze eindeloos via MSN, het liefst zonder te stoppen. Maar ze worden ook ver... »