Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bundel 2 door Menno Van der Meer Na zijn debuutbundel 'Voor Later' uit 2019 heeft de schrijver niet stil gezeten. Aangemoedigd door de positieve reacties op de eerste bundel heeft hij doen besl... »
Geroezepoes door David Faerber Geroezepoes het gaat de ronde. Geruisloos over de daken. Achteloos over onze hoofden. Stilletjes wakend. Geroezepoes omarmt dezelfde dichterlijke vrijheid als h... »
Voor jou is mijn droom door Frank Baggerman & Hans Bouma <i>Wat ik je geef -
het liefste, het mooiste,
gewoon wat ik leef.
Neem het van mij aan,
het siert je, voltooit je,
het omhelst je... »
Iedereen begint in het klein door In blijde verwachting? Je hebt al een naam gekozen, maar je bent nog op zoek naar gepaste woorden? Iedereen begint in het klein bevat gebalde gedichten voor wie... »
Zeezalen door Guido Lauwaert Zoals de zon elke dag verschijnt, zo schrijft Guido Lauwaert (Mechelen, 1945), elke dag een gedicht, onlosmakelijk verbonden met wat hij kort voordien ervaarde.... »
Letaal door Andreas Van Rompaey Johan Sonneville speelde een belangrijke rol in het literaire leven in Vlaanderen. Hij was vooral bekend als uitgever. Een jongere generatie zal zijn naam niet ... »
Een punt op een blad door Herve J. Casier H. Casier is een dichter die probeert met zo weinig mogelijk woorden een impressie weer te geven, een gemoedstoestand. Woorden zijn voor hem belangrijk, dat bew... »