Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



Natuurlijk paard houden
Natuurlijk paard houden door J. Bird
de praktijk van Natural Horsemanship... »
 
 
 
 
 

Wielerman
Wielerman door Renaat Schotte
‘Onze man op de motor’: dat kan toch alleen Renaat Schotte zijn? Dé ‘wielerman’ bij uitstek die de koers beleeft en erover vertelt op meters afstand van de cour... »
 
 
 
 
 

Trimloopboekje
Trimloopboekje door
 »
 
 
 
 
 

Het hardloperskookboek
Het hardloperskookboek door Barbara Kerkhof & Miriam van Reijen
Het hardloperskookboekI EAT CUZ I RUN!Dit is een kookboek voor lopers die zichzelf graag uitdagen en verbeteren. Hardlopers die best een wijntje of een biertje ... »
 
 
 
 
 

Vaarwijzer Belgische binnenwateren
Vaarwijzer Belgische binnenwateren door Frank Koorneef
<p>De 'Vaarwijzer Belgische binnenwateren' van Frank Koorneef geeft een overzicht van alle Belgische rivieren en andere vaarwegen. Aan de hand van omschrijvinge... »
 
 
 
 
 

Short board surfen
Short board surfen door Jeremy Evans, Lawton B. Evans & Karen Evans
 »
 
 
 
 
 

Paspuzzel GROOT 4
Paspuzzel GROOT 4 door
 »
 
 
 
 
 

Dirk Kuyt
Dirk Kuyt door Dirk Kuyt & Jaap de Groot
Een jaar nadat Feyenoord de landstitel behaalde, kijkt Dirk Kuyt terug op zijn lange weg naar succes. Hij vertelt een verhaal over ambitie, betrokkenheid, teleu... »
 
 
 
 
 

Clubboek STVV
Clubboek STVV door
... »
 
 
 
 
 

Winnen!
Winnen! door E. Wennemars
Begin 2010 staan de Olympische Winterspelen op het programma. Vanaf de zomer van 2009 is Wennemars al bezig zich voor te bereiden op het toernooi, wat wellicht zijn afscheid van een intensief sportleven is. Voor De Telegraaf bericht hij over zijn training, over zijn ultieme inspanning. »