Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van courtisane naar dame door Rachel Elisabeth Geheimen van Hyde park, deel 3.Georgiana, een mooie en eigenwijze courtisane, heeft zich in korte tijd opgewerkt tot een van de meest beruchte gezelschapsdames ... »
Van courtisane naar dame door Rachel Elisabeth 18+ Geheimen van Hyde park, deel 3.Georgiana, een mooie en eigenwijze courtisane, heeft zich in korte tijd opgewerkt tot een van de meest beruchte gezelschapsda... »
Wat wil je dan? door Lot Vekemans Je bent 38 en je leven lijkt op orde: je timmert aan de weg in je droombaan, je hebt een stabiele relatie en je weet ongeveer wie je bent. Tot je op een dag wak... »
Tua culpa door Corinne Vlaminckx De vijfendertigjarige Jamie raakt verstrikt in een web van leugens en schuldgevoelens als Michael in haar leven verschijnt. Nare herinneringen komen bovendrijve... »
Toekomstmakers vertellen door Club Diplomatique Fryslân Via het project Friesland Doet vertellen young professionals in het bruisende Fryslân over hun carrière in het Noorden. Ondanks dat Fryslân niet bij alle jonger... »