Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De deskundige in het recht door Mark Visser De inbreng van deskundigen is al decennia lang niet meer weg te denken uit juridische procedures. Een rustig bezit is dit leerstuk evenwel niet. Gerechtelijke d... »
Zeven brieven uit de wereldkerk door Wouter van Veelen De kerk in West-Europa heeft het moeilijk. Lange tijd gold het Westen als een christelijk werelddeel. De kerk speelde een centrale rol in de samenleving. Zendel... »
Misschien moet je iets lager mikken door Milio van de Kamp In het huis waarin Milio van de Kamp opgroeit is regelmatig geen licht of warm water, en in de buurt waar hij woont is criminaliteit aan de orde van de dag. Toc... »
Waag te sterven, christendom door Dirk van de Glind Christelijk geloven bevindt zich op een breuklijn tussen wat onherroepelijk voorbij is en wat meer dan ooit nodig is.Door het cultiveren van onvermogen en afhan... »