Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dries van Noten door Geert Bruloot Een wandeling door het rijke oeuvre van Dries Van Noten Modeontwerper Dries Van Noten toetst zijn ontwerpen aan zijn inspiratiebronnen in een fraai luxeboek. K... »
Trinny en Susannah's make-over missie door Susannah Constantine & Trinny Woodall Het is de missie van Trinny en Susannah om een make-over binnen handbereik van alle vrouwen te brengen. Alles wat je daarvoor nodig hebt is één dag, en het vert... »
De geknipte stof door Dirk Lauwaert Een scherp, erudiet boek over hoe we ons kleden en wat dat zou kunnen zeggen De geknipte stof bundelt de voornaamste teksten van Drik Lauwaert over mode, kledij... »