Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het feest van groep 5 door Gisette van Dalen 'Wat is de prijs?' wil Luuk weten.'Jaaaaaa ...', antwoordt meester Rien. 'Ik ga natuurlijk niet alles vertellen. Maar het is in ieder geval erg lekker.'Tijs gee... »
De juwelendief door M.G. Leonard & Sam Sedgman <i>De juwelendief</i> is het eerste deel in de whodunitserie Dader op het spoor van Sam Sedgman en M.G. Leonard, de auteur van onder meer <i>Keverjongen</i>. Vo... »
De waanzinnige boomhut van 143 verdiepingen door Andy Griffiths & Terry Denton <p>Andy en Terry hebben weer dertien verdiepingen toegevoegd aan hun waanzinnige boomhut.</p> <p>Er is nu een kringloopstation, een sloopkogel en een spookachti... »
Het geheim van de zwarte piste door Gerard van Gemert <i>‘Kijk uit, een lawine!’ Merijn skiede naar rechts. ‘Hierheen! Naar de bomen!’ June kwam achter hem aan. Net voordat Merijn bij de bomen was, voelde hij de ee... »
Pinkeltje in Friesland door Dick Laan Pinkeltje is net de dakgoot aan het schoonmakenals de Pinkelakei hem ineens komt ophalen.Koning Pinkelpracht heeft Pinkeltjes hulp nodig,want de kroonprins is s... »
Woef, miauw, kwaak door Elsbeth de Jager, Fiona Hack & Guy Didelez Een bundel vol dierenverhalen voor iedereen vanaf 7 jaar. Zeg... welke beroemde dieren ken jij eigenlijk? Bobbie, de trouwe viervoeter van held Kuifje? Of Fury,... »
De avonturen van Ellie en Jose door Ezra van Bakel Mmm, dat wordt smullen," zegt Ellie en ze strooit de poedersuiker op haar pannenkoek. Wat stuift dat! “Kijk Jose! We hebben wolken binnen!” “Oh leuk, ik neem oo... »