Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Spoorboek door Het voorbije decennium stond in het teken van de grote Europese stationsvernieuwingsprojecten. Denk aan de prestigieuze stations van Antwerpen, Luik, Rotterdam ... »
In detail door Jeroen Hendriks & Willem Kok Het detail krijgt in de architectuur zelden de aandacht die het verdient. Verbindingen vormen vaak onsystematische knooppunten van materialen, die met extra hul... »
Over de grens door OVER DE GRENSOver de rol en betekenis van de 'grens' binnen de hedendaagse landschapsarchitectuurHoe ga je als ontwerper om met een kust of met de grens tussen ... »
New European Architecture door Hans Ibelings, Kirsten Hannema & Vesna Vucinic 'New Eurpean Architecture 07/08’, beter bekend als het eerste A10...... »