Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Moordgids voor lieve meisjes door Holly Jackson Iedereen in Little Kilton kent het verhaal: de knappe en populaire eindexamenscholiere Andie Bell werd door haar vriendje Sal Singh vermoord, waarna hij zelfmoo... »
Zij was, ik ben door Chris Perdieus Het leven van Jasper Jonckers begint eindelijk in de plooi te vallen. Tot een maatschappelijke assistent belt en naar Janne Jonckers vraagt: of die de zorg wil ... »
Verlang naar jou door Tijan <i>Verlang naar jou<i/> is het derde deel in de verslavende Fallen Crest-serie van Tijan. Voor liefhebbers van De Royals en de After-serie en voor iedereen die ... »
Een liefde door Arnaud Cathrine Als Vince op het lyceum uitgescholden wordt voor mietje of flikker, dan ramt hij erop. Meteen. Maar als het om de liefde gaat is hij minder direct. Hij is geen ... »
De rest van ons leven door Els Beerten Fredo Santoro migreert als kleine jongen van Italië naar Engeland. Daar groeit hij op in een warme Italiaanse gemeenschap van kappers en ijsverkopers, tot de Tw... »
Zo lief als de dood door Holly Jackson Detective Pip Fitz-Amobi is inmiddels wel gewend aan online-doodsbedreigingen. Maar er is er een die haar niet loslaat, iemand die maar blijft vragen: wie zal j... »
Linus Baker leidt een rustig, afgezonderd leven en is maatschappelijk werker bij het M... »
Een zonde of een deugd door C.E. Crezee Livia Auston wilde iedereen van wie ze hield beschermen door terug te keren naar het hiernamaals. Maar het sluiten van bepaalde hoofdstukken in haar leven blijk... »
Wij leugenaars door E. Lockhart <b>Nu ook als We Were Liars te zien op Amazon Prime!</b><p>Wij leugenaars van E. Lockhart is een onvergetelijk verhaal voor jongeren en volwassenen.<br/>Leugens... »
Alle mensen zijn (niet) gelijk door Ilse Bockstaele Na de periode van de Vele Oorlogen is het de vrouwen gelukt zich te bevrijden van het juk van de mannen. Hun grote droom van vrede wordt werkelijkheid wanneer z... »