Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De mooiste uitspraken over vaders door Gerd de Ley Een boek dat bij geen vader mag ontbreken. De schitterende foto's met wijze uitspraken zullen bij elke vader gevoelens van herkenning oproepen, en veelal voor e... »
Het doden van het alcoholmonster in mij! door Myriam Van Bergen Deze bundel vertelt hoe ik van mijn alcoholverslaving af ben gekomen. De gedichten staan in chronologische volgorde, waarmee je mijn hele herstel volgt. Onderwe... »
Gedichten en korte verhalen door Jacques Verbeek Alweer het zesde boek van Jacques Verbeek. Na zijn vier romans en het eerste gedichtenboek ruim een jaar geleden is er nu het tweede gedichtenboek ‘Gedichten en... »
Eindelijk met pensioen door Clive Whichelow Wat je moet weten voor je eraan begint!<br/>De toekomst lacht je toe - geniet ervan!<br/><br/>Na al die jaren in een keurslijf ben je opeens vrij! Geen bazig ge... »